RN732BTTD42R7C50
MFR.Part #
RN732BTTD42R7C50
JLCPCB Part #
C4117369
Description
-55℃~+155℃ 125mW 42.7Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS