RN732BTTD4272F50
MFR.Part #
RN732BTTD4272F50
JLCPCB Part #
C4355826
Description
-55℃~+155℃ 125mW 42.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS