RN732BTTD4272F25
MFR.Part #
RN732BTTD4272F25
JLCPCB Part #
C3969630
Description
-55℃~+155℃ 125mW 42.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS