RN732BTTD4270D50
MFR.Part #
RN732BTTD4270D50
JLCPCB Part #
C3942452
Description
-55℃~+155℃ 125mW 427Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS