RN732BTTD4270C50
MFR.Part #
RN732BTTD4270C50
JLCPCB Part #
C4348320
Description
-55℃~+155℃ 125mW 427Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS