RN732BTTD4223F100
MFR.Part #
RN732BTTD4223F100
JLCPCB Part #
C4185484
Description
-55℃~+155℃ 125mW 422kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS