RN732BTTD4222D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD4222D100
JLCPCB Part #
C3959535
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 42.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS