RN732BTTD4220B25
MFR.Part #
RN732BTTD4220B25
JLCPCB Part #
C3955106
Description
-55℃~+155℃ 125mW 422Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS