RN732BTTD41R7C25
MFR.Part #
RN732BTTD41R7C25
JLCPCB Part #
C4343172
Description
-55℃~+155℃ 125mW 41.7Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS