RN732BTTD4173F50
MFR.Part #
RN732BTTD4173F50
JLCPCB Part #
C4189213
Description
-55℃~+155℃ 125mW 417kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS