RN732BTTD4172D50
MFR.Part #
RN732BTTD4172D50
JLCPCB Part #
C3979286
Description
-55℃~+155℃ 125mW 41.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS