RN732BTTD4171D100
MFR.Part #
RN732BTTD4171D100
JLCPCB Part #
C4014040
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.17kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS