RN732BTTD4121F25
MFR.Part #
RN732BTTD4121F25
JLCPCB Part #
C4168701
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.12kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS