RN732BTTD4121B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD4121B25
JLCPCB Part #
C4288956
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.12kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS