RN732BTTD40R7F25
MFR.Part #
RN732BTTD40R7F25
JLCPCB Part #
C4344066
Description
-55℃~+155℃ 125mW 40.7Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS