RN732BTTD40R7D50
MFR.Part #
RN732BTTD40R7D50
JLCPCB Part #
C3966777
Description
-55℃~+155℃ 125mW 40.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS