RN732BTTD40R2C25
MFR.Part #
RN732BTTD40R2C25
JLCPCB Part #
C4024940
Description
-55℃~+155℃ 125mW 40.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS