RN732BTTD4072A05
MFR.Part #
RN732BTTD4072A05
JLCPCB Part #
C4179301
Description
-55℃~+155℃ 125mW 40.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS