RN732BTTD4071B50
MFR.Part #
RN732BTTD4071B50
JLCPCB Part #
C4124255
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.07kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS