RN732BTTD4070F50
MFR.Part #
RN732BTTD4070F50
JLCPCB Part #
C4146958
Description
-55℃~+155℃ 125mW 407Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS