RN732BTTD4070D100
MFR.Part #
RN732BTTD4070D100
JLCPCB Part #
C6982509
Description
-55℃~+155℃ 125mW 407Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS