RN732BTTD4022A25
MFR.Part #
RN732BTTD4022A25
JLCPCB Part #
C4223688
Description
-55℃~+155℃ 125mW 40.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS