RN732BTTD4020F100
MFR.Part #
RN732BTTD4020F100
JLCPCB Part #
C4148088
Description
-55℃~+155℃ 125mW 402Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS