RN732BTTD4020D50
MFR.Part #
RN732BTTD4020D50
JLCPCB Part #
C4125933
Description
-55℃~+155℃ 125mW 402Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS