RN732BTTD4020C50
MFR.Part #
RN732BTTD4020C50
JLCPCB Part #
C4204831
Description
-55℃~+155℃ 125mW 402Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS