RN732BTTD39R7C50
MFR.Part #
RN732BTTD39R7C50
JLCPCB Part #
C4319850
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39.7Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS