RN732BTTD39R7C25
MFR.Part #
RN732BTTD39R7C25
JLCPCB Part #
C4164385
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39.7Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS