RN732BTTD39R2C25
MFR.Part #
RN732BTTD39R2C25
JLCPCB Part #
C3976505
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS