RN732BTTD39R0F25
MFR.Part #
RN732BTTD39R0F25
JLCPCB Part #
C4147481
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS