RN732BTTD39R0B50
MFR.Part #
RN732BTTD39R0B50
JLCPCB Part #
C3960137
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS