RN732BTTD3973F100
MFR.Part #
RN732BTTD3973F100
JLCPCB Part #
C4321954
Description
-55℃~+155℃ 125mW 397kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS