RN732BTTD3973D100
MFR.Part #
RN732BTTD3973D100
JLCPCB Part #
C7293070
Description
-55℃~+155℃ 125mW 397kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS