RN732BTTD3972D10
MFR.Part #
RN732BTTD3972D10
JLCPCB Part #
C4122059
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS