RN732BTTD3972C10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD3972C10
JLCPCB Part #
C3954268
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39.7kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS