RN732BTTD3971B10
MFR.Part #
RN732BTTD3971B10
JLCPCB Part #
C3950310
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.97kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS