RN732BTTD3970F50
MFR.Part #
RN732BTTD3970F50
JLCPCB Part #
C4217802
Description
-55℃~+155℃ 125mW 397Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS