RN732BTTD3970D50
MFR.Part #
RN732BTTD3970D50
JLCPCB Part #
C4219879
Description
-55℃~+155℃ 125mW 397Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS