RN732BTTD3970D10
MFR.Part #
RN732BTTD3970D10
JLCPCB Part #
C4184454
Description
-55℃~+155℃ 125mW 397Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS