RN732BTTD3970A25
MFR.Part #
RN732BTTD3970A25
JLCPCB Part #
C3930750
Description
-55℃~+155℃ 125mW 397Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS