RN732BTTD3923F25
MFR.Part #
RN732BTTD3923F25
JLCPCB Part #
C4105128
Description
-55℃~+155℃ 125mW 392kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS