RN732BTTD3922D50
MFR.Part #
RN732BTTD3922D50
JLCPCB Part #
C3933743
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS