RN732BTTD3922D25
MFR.Part #
RN732BTTD3922D25
JLCPCB Part #
C4205743
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS