RN732BTTD3922C10
MFR.Part #
RN732BTTD3922C10
JLCPCB Part #
C3928123
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS