RN732BTTD3922B50
MFR.Part #
RN732BTTD3922B50
JLCPCB Part #
C4218234
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS