RN732BTTD3920F50
MFR.Part #
RN732BTTD3920F50
JLCPCB Part #
C4227940
Description
-55℃~+155℃ 125mW 392Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS