RN732BTTD3903F25
MFR.Part #
RN732BTTD3903F25
JLCPCB Part #
C3982659
Description
-55℃~+155℃ 125mW 390kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS