RN732BTTD3902F25
MFR.Part #
RN732BTTD3902F25
JLCPCB Part #
C4062791
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS