RN732BTTD3902C50
MFR.Part #
RN732BTTD3902C50
JLCPCB Part #
C4187870
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS