RN732BTTD3902A10
MFR.Part #
RN732BTTD3902A10
JLCPCB Part #
C4104073
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS