RN732BTTD3901F100
MFR.Part #
RN732BTTD3901F100
JLCPCB Part #
C4192127
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.9kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS